Projekt kariera – rozwój kompetencji studentów kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa

logo_ncbir1Niezmiernie miło nam poinformować, że przygotowany w Instytucie Języka Polskiego projekt pt. Projekt kariera – rozwój kompetencji studentów kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa otrzymał dofinansowanie w konkursie ogłoszonym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Działania 3.1. „Kompetencje w szkolnictwie wyższym” III Oś programy PO WER.

Nadrzędnym celem projektu jest podniesienie kompetencji zawodowych, informatycznych, komunikacyjnych i analitycznych studentów kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa. Dzięki temu będą oni lepiej przygotowani do oczekiwań współczesnego rynku pracy. Przedmiotem projektu jest przeprowadzenie certyfikowanych szkoleń, zajęć warsztatowych, zadań praktycznych w formie projektowej oraz wizyt studyjnych u pracodawców.

Koordynatorką projektu i jego główną pomysłodawczynią jest dr Katarzyna Sujkowska-Sobisz, która wspólnie z członkiniami zespołu projektowego: dr Joanną Przyklenk, dr Emilią Kałuzińskądr Beatą Dudą przygotowała wniosek konkursowy.

Projekt kariera – rozwój kompetencji studentów kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa (sygnatura dokumentu WND-POWR.03.01.00-00-K315/16-01) realizowany będzie w ramach konkursu nr 2/PRK/POWER/3.1/2016.