Sukces „Komunikatora”, czyli Usiołek na Ukrainie

usiolek-komunikatorKoło Naukowe „Komunikator” już po raz trzeci wzięło udział w Festiwalu Reklamy organizowanym przez Uniwersytet Narodowy Akademię Ostrogską na Ukrainie i po raz trzeci znalazło się wśród jego laureatów.
W tym roku, 15 listopada, Akademia Ostrogska zorganizowała IX Międzynarodowy Festiwal Reklamy Alternatywnej pt. Moja Alma Mater. Koło zdecydowało się więc zareklamować Uniwersytet Śląski w sposób nowoczesny i nietypowy: studenci założyli na Instagramie konto maskotki Uniwersytetu – Usiołka.

Opis projektu w języku ukraińskim, a także spot promujący konto można obejrzeć tutaj. Pomysłowy projekt został doceniony, Koło „Komunikator” zajęło III miejsce.

Na zdjęciu znajduje się członkini Komunikatora pani Joanna Blondzik z USiołkiem w trakcie nagrań spotu.

dr Emilia Kałuzińska
opiekun koła „Komunikator”