Akademia Rozwoju Kariery

Akademia Rozwoju Kariery to cykl wakacyjnych szkoleń dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego. Tematyka spotkań dotyczyć będzie kreatywności, komunikacji, efektywności, zarządzania sobą w czasie, zarządzania projektami, protokołu dyplomatycznego, zarządzania stresem, jak również personal branding.

Organizatorem szkoleń jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego wraz z przedstawicielami firm współpracujących. W tym roku są to: Capgemini, Sopra Steria, Consedo, Warta, a także Ministerstwo Rozwoju w Warszawie.

Projekt jest skierowany do studentów i absolwentów, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w warsztatach.

Szkolenia odbywać będą się w lipcu i sierpniu 2017 roku w Studenckiej Strefie Aktywności (rektorat Uniwersytetu Śląskiego – Katowice, ul. Bankowa 12, sala 133).

Więcej informacji można znaleźć w ulotce informacyjnej: http://bk.us.edu.pl/sites/bk.us.edu.pl/files/imce/wydarzenia/2013_ARK/2017/2017_ARK%20-%20harmonogram.pdf