Wykład dra hab. Tomasza Nowaka w ramach Światowego Tygodnia Mózgu

Od 12 do 16 marca 2018 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (CINiBA) odbywają się wykłady organizowane w ramach Światowego Tygodnia Mózgu.
W dniu 14 marca 2018 r., o godz. 17.30, rozpocznie się wykład pt. „»Przemknęło mi przez myśl« i »Mam to na końcu języka«. Łańcuch mowy w ujęciu neurolingwistycznym”, który wygłosi dr hab. Tomasz Nowak (z Instytutu Języka Polskiego UŚ). Wykład ma na celu promowanie wiedzy z zakresu kognitywistyki. Odczyt adresowany jest do uczniów, studentów, doktorantów i pracowników; słowem: do wszystkich, którym bliskie są zagadnienia nauk kognitywnych. Rzeczone wydarzenie będzie miało miejsce w sali konferencyjnej (na poziomie 0), na ul. Bankowej 11a w Katowicach.