Robocze seminarium nt. komunikacji interpersonalnej

Po raz kolejny, także w tym roku, 4 czerwca, studenci komunikacji promocyjnej i kryzysowej specjalności logopedycznej mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności oratorskie, uczestnicząc w roboczym seminarium.

Seminarium było podsumowaniem zajęć ćwiczeniowych z zakresu komunikacji interpersonalnej prowadzonych przez dr hab. Katarzynę Węsierską. Dzięki cotygodniowym spotkaniom, podczas których przy każdej okazji towarzyszyła nam kamera, mogliśmy przygotować się do oficjalnego zamknięcia naszych zajęć. Tematyka otwartego dla publiczności seminarium była różnorodna, poczynając od świata muzyki i teatru (O świecie muzyki i śpiewania; Festiwale muzyczne; Woodstock; Szkolne konfrontacje teatralne), poprzez literaturę („Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego), hobby (Pozytywne aspekty rehabilitacji i pracy ze zwierzętami), sport (Jak sport wpływa na nas i nasze zdrowie? E-sport: pasja czy praca?), podróże (Plusy i minusy noclegu w hostelu; Ciekawostki kultury indyjskiej; Norwegia), po pasje kulinarne (Pasja do gotowania i pieczenia; Babeczki w różnych odsłonach). Systematyczna półroczna praca i zaangażowanie sprawiły, że mogliśmy z dumą prezentować nasze referaty, gdyż czuliśmy się dobrze przygotowani do wystąpień przed zgromadzonym audytorium.

tekst: Paulina Głowacka, studentka II roku kpik