Koło Naukowe Komunikator na Festiwalu Nauki

Koło Naukowe Komunikator działające przy Instytucie Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej wzięło udział w 3. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki, który odbywał się w dniach 12-14 stycznia 2019 r. w Katowicach.
Oto relacja uczestniczek Koła:

„Podczas 3. edycji Festiwalu Nauki w Katowicach wśród wybuchowych eksperymentów i wiekowych skamielin znalazł się także nasz komunikacyjny akcent. Koło Naukowe Komunikator wraz z przygotowanymi atrakcjami czekało na gości licznie przybyłych do Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Nasze stoisko chętnie odwiedzały dzieci, które pod okiem profesjonalistów mogły zaprojektować własny kubek czy koszulkę. Dorośli w tym czasie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, wypełniając kwiz z wiedzy o marketingu. Nieco bardziej odważni mogli podzielić się swoim sloganem reklamowym, a na pary czekało prawdziwe wyzwanie: próba odgadnięcia tego, co rzeczywiście mamy na myśli, wypowiadając konkretne zdanie – istny kwadrat komunikacyjny Schulza von Thuna!”