Mobilne Targi Kariery

7 marca 2019 r. w godz. od 9.00 do 14.00 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu odbywać się będą Mobilne Targi Kariery, w których udział wezmą przedstawiciele następujących firm: PwC SDC, Eko-Okna, Credit Agricole, ZF Friedrichshafen AG, Arvato Polska, Randstad, Sopra Steria, Capgemini, Helen Doron, Hire Right, Veo Worldwide Services, Fujitsu Technology Solutions, Biuro Tłumaczeń Simple, TextPartner, Urząd Statystyczny w Katowicach, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Biuro Karier UŚ.

Dzięki targom będzie można poznać oczekiwania pracodawców, specyfikę procesu rekrutacji, a przede wszystkim mieć szansę zaprezentowania swojej kandydatury do pracy lub na praktyki. Spotkanie ma charakter otwarty. Mobilne Targi Kariery organizowane są w ramach projektu „Studia i co dalej –  zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Plakat do pobrania tutaj.

Źródło informacji: www.fil.us.edu.pl