LogoLAB – zaprasza na kolejne bezpłatne warsztaty online na temat mobbingu szkolnego!

Wideokonferencje LogoLAB cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem! Już wkrótce odbędą się kolejne dwie edycje, które podobnie jak dwa ostatnie spotkania, zostały przygotowane przez studentów III roku Komunikacji Promocyjnej i Kryzysowej (specjalność logopedyczna).

• Wideokonferencja dla dzieci jąkających się i ich kolegów (29.05.2020 godz. 18.30): Bądź dobrym kumplem – nie dokuczaj! Rodzice lub opiekunowie dzieci z jąkaniem oraz same dzieci, ich koledzy oraz rodzeństwo zainteresowani udziałem w tym spotkaniu prosimy o kontakt mejlowy z panią Karoliną Demkowicz: karolina.demkowicz@o365.us.edu.pl, która przekaże szczegółowe informacje dotyczące spotkania i udostępni link do zalogowania się na platformie Zoom.
  • Webinar dla nauczycieli, logopedów i studentów (12.06.2020 godz. 18.30): Twój uczeń się jąka… To wyzwanie, ale masz potencjał by go wesprzeć! Na to spotkanie organizatorzy zapraszają szczególnie specjalistów (nauczycieli, logopedów, a także studentów logopedii), którzy są zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy na temat jąkania oraz sytuacji dziecka jąkającego się
    w szkole. Wideokonferencja będzie mieć formę panelu dyskusyjnego, w którym wezmą udział tzw. podwójni eksperci – osoby z prywatnym doświadczeniem jąkania, a zarazem wybitni specjaliści w zakresie zaburzeń płynności mowy – logopedzi, psycholodzy lub/i liderzy polskiego ruchu samopomocy. Osoby, które chciałyby uczestniczyć w warsztatach są proszone o kontakt z panią Wiktorią Jagiełą (wjagiela@us.edu.pl).

W imieniu terapeutów LogoLAB i studentów serdecznie zapraszamy i dziękujemy wszystkim, którzy wspierają tę inicjatywę!

dr hab. Katarzyna Węsierska, prof. UŚ